Приветствую Вас ГостьСреда, 23.05.2018, 12:35

Технократическое Движение


Каталог статей

Главная » Статьи » Технократия

Україні - технократичний уряд!

ТЕХНІЧНИЙ (ТЕХНОКРАТИЧНИЙ, НЕПАРТІЙНИЙ) УРЯД. Уряд, який на відміну від політичного уряду, формується не на політичній, а на фаховій (технічній) основі. Формування такого типу уряду є звичайною процедурою для президентської форми правління. І, навпаки, утворення такого типу уряду є явищем рідкісним у політичній практиці парламентських режимів й має місце лише в періоди політичної кризи, коли довіра до основних політичних партій держави різко падає.

Після Другої світової війни найчастіше такий тип уряду формувався у Фінляндії – 7 разів. Показовою в цьому контексті була ситуація, яка склалася в Італії у першій половині 90-х рр., коли в корупційному скандалі були задіяні вищі керівники держави та лідери провідних політичних партій. Внаслідок цього у 1993 р. було сформовано непартійний уряд на чолі з директором Італійського банку К.А.Чампі. В грудні 2004 р. тут було сформовано черговий технічний уряд на чолі з банкіром Л.Діні.


Цей тип урядів слід розглядати як тимчасовий, або перехідний, коли основні політичні сили держави беруть паузу на період гострої критики аби провести зміни спрямовані на відновлення до них довіри населення в майбутньому.

Чим це не позитивний приклад для України, яка, незважаючи на позачергові вибори, продовжує перебувати в політичній кризі (зумовленій діяльністю основних політичних партій), що містить серйозну потенційну загрозу факту існування держави!Источник: http://www.vgolos.com.ua/blog/16.html?page=3
Категория: Технократия | Добавил: Atoris (05.08.2009) | Автор: Юрій Шведа W
Просмотров: 1226 | Комментарии: 5 | Теги: технократия, Политика | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Категории раздела
Технократия [55]
Статьи о технократии
Технология [10]
Статьи о технологиях
Биология [4]
Статьи о биологии
Культура [16]
Статьи о культуре
Кибернетика [10]
Статьи о кибернетике
Другое [3]
Разные статьи
Проект "Венера" [0]
Поиск
СтатистикаОнлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Locations of visitors to this page
Rambler's Top100